Kurumsal

7

Coğrafi Bölgede
8 Bölge Müdürlüğü ile
Hizmet veriyoruz.

Gayrimenkul Projelerinize Sürdürülebilir değer Katıyoruz.

Açı Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak faaliyet gösteren Şirketimiz;
Gayrimenkul ve gayrimenkullerle ilgili olarak, Piyasa araştırması, fizibilite çalışması, gayrimenkul ve buna bağlı hakların hukuki durumunun analizi, arazi ve üzerinde geliştirilmiş projelerin değer analizi, verim ve kullanımı gibi alanlarda değerleme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere, Sermaye Piyasası Kurulunca (SPK) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunca (BDDK) Yetkilendirilmiştir.
Türkiye genelinde yapılanmasını gerçekleştirilmiş olan şirketimiz, bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerlerini, bilimsel yöntemlerle ve değerleme standartlarına uygun olarak tespit edebilecek, uzun yıllardır sektörle ilgili deneyimi olan, uzman bir kadroya sahiptir.
Açı Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak temel ilkemiz; mevzuat ve uluslararası genel kabul görmüş değerleme kriter ve standartları esas alan, müşteri odaklı bir anlayışla objektif, kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler ve İller

Şirket merkezimiz Ankara olup, merkez dışında ülke çapında 7 bölge müdürlüğümüz ile 59 ilde hizmet sunmaktayız.

 

Belgelerimiz İletişim
 HEMEN ARA  Teklif Al