İNTERNET AYDINLATMA METNİ

İnternet Sitesi Aydınlatma Metni

https://www.acidegerleme.com.tr Kurumsal İnternet sitemizdeki iletişim ve başvuru formları aracılığıyla işlenen kişisel veriler, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, çalışan adayların başvuru süreçlerinin yürütülmesi, talep ve şikâyetlerin takibi amaçlarıyla elektronik ortamda otomatik olarak işlenmektedir. İnternet sitemizde işlenen veriler, üçüncü kişi veya taraflarla paylaşılmamaktadır. Veriler Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren yer sağlayıcılara 256 BIT SSL şifreleme sertifikasıyla transfer edilmekte, güncel anti-virüs ve güvenlik duvarı tedbirleriyle muhafaza edilmekte ve veri güvenliğinin denetimi sağlanmaktadır.
Kişisel verileriniz üzerindeki yasal haklarınızı kullanmak için Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formu’nu doldurup imzaladıktan sonra Açı Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş Oğuzlar Mah. 1370. Sok. No:24/9-10-11-12 Çankaya/ANKARA Adresine “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ” hükümlerine uygun olarak şahsen veya noter kanalıyla iletebilir veya acigd@hs01.kep.tr kayıtlı e-posta (KEP) adresine elektronik imzalı olarak gönderebilirsiniz.
Sistemimizde e-posta adresiniz mevcutsa yazılı başvurularınızı sistemdeki e-posta adresiniz üzerinden info@acidegerleme.com.tr adresine “Veri Sahibi Başvuru” konu başlığı ile gönderebilirsiniz.


 HEMEN ARA  Teklif Al